خانه > رفع مشکل نرم افزار TeamViewer

رفع مشکل نرم افزار TeamViewer

نرم افزار TeamViewer با برقراری اتصال دو رایانه به صورت آسان باعث شده کاربران زیادی از این نرم افزار استفاده کنند. اما اخیرا شاهد بودیم که این نرم افزار دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرده و دیگر امکان استفاده از این نرم افزار وجود ندارد.

اما جای نگرانی نیست چون این مشکل توسط گروه نرم افزاری نیدسافت به طور کامل حل و فصل شده است و شما کاربران عزیز بدون نیاز به هیچ نرم افزار جایگزینی می توانید همچنان از این نرم افزار قدرتمند استفاده نمائید.

البته افراد زیادی به دنبال نرم افزارهای جایگزین هستند، نرم افزارهایی که همانند این نرم افزار اجازه ریموت زدن به سیستم های دیگر را در بستر شبکه فراهم میکنند به طور مثال نرم افزار Any desk و یا نرم افزار ammy اما هیچکدام از این نرم افزارها به قدرت و سرعت نرم افزار TeamViewer نیستند.

و اما برای رفع مشکل نرم افزار TeamViewer (با فرض اینکه این نرم افزار روی سیستم شما نصب می باشد)، فایل رفع مشکل را از انتهای همین پست دانلود کرده و آنرا اجرا نمائید، با اجرای این فایل خواهید دید که عبارت ready to connect مثل سابق در قسمت انتهایی نرم افزار TeamViewer رویت می شود.

امیدواریم این اتفاق موجب خشنودی و رضایتمندی شما همراهان گردد.

شاد و پیروز باشید

طراحی توسطشرکت نید سافت